fbpx

14. 10. 2023  

PŘEKONÁNÍ HRANIC NEMOŽNÉHO

Firewalking- Menhiry Kutná Hora

- Překonáte hranice nemožného a vykročíte ze své komfortní zóny.

- Čeká Vás soubor několika technik, které jsou uzpůsobení tak, aby přeměnily vaše zastaralé vzorce.

 

 • Nastavení MYSLI
  Změníte svoje vzorce myšlení.
 • Opuštění komfortní ZÓNY
  Naučíte se pracovat se strachem.
 • Osobní VIZE
  Nastavíte si svou vnitřní motivaci.
 • PŘÍTOMNOST
  Tady a Teď.
Firewalking s Milanem a Lenkou doporučuji. Prožila jsem transformační odpoledne a vyzkoušela si techniky, jak pracovat se strachem. Přechod přes žhavé uhlí už byla třešnička na dortu. Oceňuji originální prostředí a přátelskou atmosféru, která nás zúčastněné spojila. Ať se vám daří.
Regina
Vřele doporučuji. Prošla jsem a mnohé se se mnou děje. Přes uhlíky 550 °C šla i dcera 10 let, synovec 11 a po střepech zas i malá 5 let a svět je jiný, neb vám dojde, co vše mysl a tělo umí. Milan Chadima to skvěle vede. Udělejte si čas překročte oheň a strach, který má opravdu každý z nás.
Martina

Strach! Všichni jsme se s ním setkali, všichni jsme zažili, co s námi provádí, všichni jej důvěrně známe. Všichni víme, jak paralyzující mohou být jeho účinky a jaký to má dopad na naše konání. Je mnoho způsobů jak se strachem pracovat, můžeme jej přehlížet, nebo potlačit, což ovšem nic neřeší, nebo jej můžeme přijmout, zpracovat, pochopit a tím pádem propustit a opustit. Tak, aby nebyl překážkou v našem konání.

Co vás čeká a co zažijete za celých těch 8 hodin

 • Přednáška Láska VS. Strach
  Volnou debatou si řekneme co je ten strach a jak s ním pracovat ...
 • Imaginace
  Vezmu vás do vaší budoucnosti.
 • Bubnování
  Bubnováním propojíme pravou a levou mozkovou hemisféru.
 • Rituální zapálení ohně
  Rituálně zapálíme oheň s obětinou a......
 • Chůze po střepech
 • Ohýbání roxorové tyče o krční jamku
 • Pády důvěry
  Zde se přesvědčíte jakou máte důvěru v ostatních ....
 • A spousta dalších transformačních technik na které se můžete těšit.
 • Přechod po žhavém uhlí
  A nakonec samotný přechod po žhavém uhlí....

Kdy

14.10.2023

Čas

Začátek bude v 15 hod. a předpokládaný konec v 22 hod.

Kde

Menhir, 284 01 Kutná Hora 1

Cena

2500 Kč 

 

Každý účastník obdrží malý dárek.

A pro ty, co už minimálně jednou FIREWALKING s námi zažili a pro děti od 10 do 18 let je cena 1500 Kč

Pořadatelé si vyhrazují možnost změny prostor a případného přesunutí na jiný termín.

Můžu doporučit. Milan Chadima, se kterým na ALLfestu dlouhodobě spolupracujeme dělá svoji práci s pokorou a vytváří bezpečný prostor. Pozor na nové lidi, kteří s obdobnými aktivitami začínají a rozjíždí to ve velkém. Už jsem viděla hodně popálenin! Dobrý marketing neznamená kvalitní práci!!!!! Ptejte se na zkušenosti a reference. Důvěřujte, ale prověřujte!
Michaela

Celou akcí vás provede profesionální instruktor Firewalkingu, učitel, terapeut a kouč.

Milan Chadima

Milan je certifikovaný F.I.T. instruktor metody Firewalking. Má za sebou sedm aktivních let vedení Firewalkingu, jak pro korporáty tak veřejnost. Patří mezi nejůspěšnější instruktory v přechodu přes žhavé uhlí v ČR. Má nachozených víc než 20 km po žhavém uhlí. Jeho kurzy prošlo více než 4000 lidí...

Oheň, živel kterého se lidi bojí oheň, když je vaším sluhou, tak to za to stojí oheň, je tou silou kterou uvnitř sebe někdy máme oheň, když začne ničit, tak se slzou se pod touto tíhou prohýbáme. Oheň spálí vaše chmury, strachy Oheň však také někdy probudí ve vás všechny vaše zmatky. Oheň je tou silou přírody a uhlíky,.... je možné nasypat si pod nohy. Co tím oheň může dáti? Umí dávat a to co již nepotřebujete, umí bráti. Spálit vás umí když pýchu a ego v sobě máte, pohladí vaši duši, když pokoru mu odevzdáte. Pak projít po uhlíkách můžeš do nového života a věř, že uvnitř tebe bude nádherná i vnitřní samota. Změní tě to od základů, pokud to tak cítíš a chceš a nikomu nic vysvětlovat nemusíš, a tomu věř. Tu hloubku uvnitř sebe, si celý zbytek života poneseš. Jak pták Fénix z popela povzneseš svou duši a kdo zažil ten tu hloubku zná a již tuší. A kdo nezná, ten možná přijde, aby své kroky života nasměroval tam kam si v hloubi duše přeje ať už slunce svítí, nebo venku leje. Tak slova díků říci bych Vám tímto chtěla, a děkuji, že s vámi jsem to zažít směla. Přeji dny plné sluníčka, vítr ve vlasech, pohlazení slunce a vůni ranní mlhy.
Dita
Je až neuvěřitelné, jak mě to posunulo vpřed. Opět mnohem více si uvědomuji (na základě sepsaných přání) sílu slov a že je člověk musí vážit ještě víc než si kdy myslel. Tisíceré díky.
Martina L.
Přelomením šípu jsem do sebe dostal odvahu chlapa, který dokáže uživit rodinu...
Miroslav

Počet míst na tuto akci je omezen, proto si rezervujte své místo v čas.

Pro rezervaci na Firewalking je potřeba vyplnit tento formulář.

Bližší informace o konání akce obdržíte emailem cca 4 dny před akcí.

 

Vaše osobní údaje (jméno, telefon a emailová adresa) jsou u mě v bezpečí. Budu je zpracovávat podle mích zásad ochrany osobních údajů, které naleznete na https://otevrenamysl.cz/ochrana-osobnich-udaju/, které vycházejí z české a evropské legislativy. https://otevrenamysl.cz/obchodni-podminky/Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním pro organizaci workshopu a obchodníma podmínkama.