fbpx

Ohýbání ocelových tyčí o krční jamku

Strach! Všichni jsme se s ním setkali, všichni jsme zažili, co s námi provádí, všichni jej důvěrně známe. Všichni víme, jak paralyzující mohou být jeho účinky a jaký to má dopad na naše konání. Je mnoho způsobů jak se strachem pracovat, můžeme jej přehlížet, nebo potlačit, což ovšem nic neřeší nebo jej můžeme přijmout, zpracovat, pochopit a tím pádem propustit a opustit. Tak, aby pro nás nadále nebyl překážkou. Další z velmi dobrých, rychlých a účinných metod je ohýbání ocelové tyče o krční jamku.

Co je roxor? Betonářská výztuž, výstužná vložka, betonářská ocel, měkká výztuž jsou pojmy, se kterými se lze setkat při označení plných, většinou kruhových ocelových tyčí, které se vkládají do betonu za účelem zvýšení jeho únosnosti a snížení deformací, tedy výroby železobetonu.

Proč tedy ohýbání tento stavební materiál právě o krční jamku? Krční jamka nebo chcete-li pátá čakra je samotné centrum našich strachů, jedno z nejcitlivějších a nejzranitelnějších míst na celém těle. Místo, kde nepomůže zatnout svaly a použít fyzickou sílu, která je nám tady k ničemu. Rotor můžeme ohnout jen silou naší vůle a pevností rozhodnutí. A protože se jedná o aktivitu párovou, rotory ohýbáme ve dvou, zažijeme,pro mnohé zcela novou zkušenost, vědomé partnerské spolupráce. Zjistíme, jaké to je, pokud přestaneme být sólisty, naladíme se na partnera a plně mu důvěřujeme. Na vlastní krční jamky zažijeme, jak se naše vlastní síla ruku v ruce s důvěrou a vědomou spoluprací násobí.

Pokud si dovolíme vystoupit ze své komfortní zóny a pokud si dovolíme zkusit to, co jsme ještě nezkusili, můžeme zažít, co jsme ještě nezažili. Třeba transformaci během pár vteřin. Transformaci svého strachu, svých přesvědčení, svých programů a znalostí fyziky. Získáte zkušenost, že pokud plně zaměříme pozornost a po celou dobu se plně soustředíme na to, co děláme a půjdete do akce staneme se součástí zázraku. Popřeme fyzikální zákony, popřeme i naše zažité a tisíckrát ověřené programy a přesvědčení a pochopíme, že strach je jen iluze, jen naše představa. Že pokud si to dovolíme a věříme, že je to možné, dokážeme nemožné.