fbpx

19 - 22. 9. 2024  

Výcvik
Chůze po žhavém uhlí     -Firewalking-

Jste terapeut, kouč, mentor, korporátní školitel, motivační řečník, lídr v MLM, šaman.

- Chcete rozšířit své služby

a nabídnout svým klientům balíček seberozvojových technik k osobnímu rozvoji.

- Výcvik  Firewalkingu  je nejsilnější kurz osobního rozvoje a profesního školení, který můžeš absolvovat.

- Po absolvování tohoto výcviku budete mít zkušenosti a dovednosti pro vedení Firewalku a dalších aktivit pro vaše klienty. 

- Tento výcvik vám přinese další možnosti k vaší profesionální praxi.

- Podrobně rozebereme, jak Firewalking funguje a vše o této fascinující metodě.

Pokud toužíte projít intenzivní transformací, kde vám předám své KNOW-HOW, které můžete využít při pořádání vlastních kurzů a workshopů .

Naučíte se vše potřebné pro vedení akcí firewalking - chůze po žhavém uhlí.

Od technicko právní přípravy, přes mentální proces, vedení účastníků až po duchovní průpravu.

Na konci výcviku budete připraveni vést korporátní firewalking, akce pro veřejnostšamanské přechody přes žhavé uhlí.

Kompletní profesionální výcvik zakončený certifikátem.

Co je Firewalking - Chůze po žhavém uhlí

Rituál chůze po žhavém uhlí, rozpáleném železe, nebo kamenech je velmi starou technikou.
Lidé po celém světě ho praktikovali od nejstarších dob. Dosud se provádí v Africe, Asii, Austrálii, Polynésii a v Evropě. Chůze po ohni se v poslední době stává výrazem překonání lidských možností v osobním rozvoji. 

"Věřím, že cesta k osobnímu úspěchu začíná překonáním vlastního strachu.“ 

Využívám know how, které pomáhá vytvořit účastníkům bezpečné prostředí. Důležitá je i psychologická příprava a ukotvení zážitku. Vše navíc propojuji s neurovědami, sociologií a kvantovou fyzikou. Chůze po žhavém uhlí a další techniky by neměli sloužit k ohromení či pobavení. Zároveň nejsou pouhou adrenalinovou aktivitou, ale jsou klíčem k výsledku, kterým je proměna a zocelení vnitřního já.

Oheň vám dává příležitost postavit se vaším strachům. Naučí vás jak vnímat přirozenou moudrost svého těla. Během samotného přechodu si vytvoříte vzájemný vztah, který bude trvat po celý váš život.

Co je součásti výcviku

V průběhu výcviku se naučíte připravit a vést několik druhů firewalkingu tak, abyste měli kompletní průpravu. Od zahájení akce až po závěrečný přechod přes žhavé uhlí a finální facilitaci.

Veřejný firewalking

Veřejný firewalking je zaměřen především na jednotlivce, kteří se chtějí posunout v životě dál a jejich strachy a obavy je brzdí v posunu. Firewalking je nejrychlejší transformační technika.

Firemní (korporátní) firewalking

Tento druh firewalkingu je speciálně prizpůsoben pro vedení účastníku, který cílí na růst a scelení týmů.

Šamanský firewalking

Firewalking má také duchovní rozměr. Naučíte se jak pracovat a komunikovat s magickou silou všech živlů a totemových zvířat. Součástí rituálů je i lámání ostrých šípů o krční jamku, překonání strachu a proměna v energii. Tento starý indiánský rituál budete také schopni provádět se svými klienty.

Drum Circle

Drum circle je metoda, kdy se naučíte jak vést bubnování ve skupině tak, abyste dosáhli souhry a společně naladěného vědomí. V rámci výcviku vás také čeká "drum journey" šamanská technika cesty za vaším totemovým zvířetem jehož medicina vás bude provázet jako lektora při vedení firewalkingu.

Samurajská mysl

Obohacení výcviku o funkční mentální techniky z bojových umění. Naučíte se sufijskou bojovou meditaci se dvěma meči, krédo samuraje a praktické techniky.

Práce s energii

Názorně si ukážeme jak pracovat s energii a jak ji využít ve svůj a klientuv prospěch.

Chůze po střepech

Názorně si ukážeme jak pracovat s glasswalkingem. Dotknete se svého strachu a projdete  bosýma nohama po skleněných střepech. 

Přerážení desek a cihel

Osvojíte si jak používat tuto metodu. 

Ohýbání železných tyčí, Pády důvěry a další

Podrobně si ukážeme a představím jak tyto techniky provádět a jak mohou pomci v posunutí se klienta v osobním životě.

Součástí výcviku jsou také neuro psychologické techniky, NLP, spirituální techniky a techniky z kvantové fyziky.

Zakončení výcviku přechodem přes žhavé uhlí v délce 12 metrů.

Reference účastníku Firewalking

Můžu doporučit. Milan Chadima, se kterým na ALLfestu dlouhodobě spolupracujeme dělá svoji práci s pokorou a vytváří bezpečný prostor. Pozor na nové lidi, kteří s obdobnými aktivitami začínají a rozjíždí to ve velkém. Už jsem viděla hodně popálenin! Dobrý marketing neznamená kvalitní práci!!!!! Ptejte se na zkušenosti a reference. Důvěřujte, ale prověřujte!
Michaela
Je až neuvěřitelné, jak mě to posunulo vpřed. Opět mnohem více si uvědomuji (na základě sepsaných přání) sílu slov a že je člověk musí vážit ještě víc než si kdy myslel. Tisíceré díky.
Martina L.
Firewalking s Milanem a Lenkou doporučuji. Prožila jsem transformační odpoledne a vyzkoušela si techniky, jak pracovat se strachem. Přechod přes žhavé uhlí už byla třešnička na dortu. Oceňuji originální prostředí a přátelskou atmosféru, která nás zúčastněné spojila. Ať se vám daří.
Regina
Přelomením šípu jsem do sebe dostal odvahu chlapa, který dokáže uživit rodinu...
Miroslav
Vřele doporučuji. Prošla jsem a mnohé se se mnou děje. Přes uhlíky 550 °C šla i dcera 10 let, synovec 11 a po střepech zas i malá 5 let a svět je jiný, neb vám dojde, co vše mysl a tělo umí. Milan Chadima to skvěle vede. Udělejte si čas překročte oheň a strach, který má opravdu každý z nás.
Martina

Přínos FIREWALKINGU

Naučíte se vnímat jeden ze základních prvků a to oheň - mysticky tak jak ho vnímali naší předci.

Na vlastní kůži poznáte, že některé vědecké přístupy selhávají. To co jste se naučili není pravda.

Překonáte zažitý program ve své mysli, který tvrdí, že oheň se překonat nedá. Co když dosavadní jediný uznávaný způsob vidění reality není nenahraditelný.

Hlouběji poznáte sám sebe. Strach, odvaha, vzrůstající napětí, adrenalinové vzrušení, katarze, to vše v intenzitě jakou jste většinou nezažili.

Zjistíte, že rituál není něco z historie, ale velmi efektní způsob, jak navázat kontakt s jinými lidmi na jiné úrovni a jak jinak vnímat, cítit, překonat a změnit i sám sebe. Vyladíte se na skupinu.

Posílíte své sebevědomí. Když jsem dokázal tohle, pak už dokážu cokoli.

Pochopíte, že je nesmysl se obávat budoucnosti, neznáma. Než vykročíte, tak vám nikdo nemůže zaručit, že se nepopálíte. A vy se nepopálil,

jak tvrdila logika a rozum.

Uvědomíte si, že život není jednou provždy určen ( rodinou, vzděláním, ambicemi, zvyky), ale že se může a musí neustále měnit.

Tím vším se spustí proces dalekonosných změn.Rituál chůze přes oheň je velmi účinný, hlubinný a pozitivní zásah do alibistického a rádoby pohodlného stereotypu" klidného života". Je to příprava na další a další změny, které člověka v životě čekají.

Kdy 19-22.9.2024

Výcvik proběhne od čtvrtka 19.9  . do neděle 22.9.2024

Kde Nečtiny

Místo je na samotě u lesa, kde načerpáte energii přírody a klidu. Po celou dobu výcviku bude podáváno vegetariánské jídlo, zakázáno je požívání alkoholu a omamných látek.

Cena

Cena na dotaz

Počet osob

Výcvik je kapacitně omezený na 4-6 osob. Objednávkou vám držíme místo, pokud do deseti dnů nezaplatíte za výcvik, přenecháváme vaše místo dalšímu zájemci. Uhrazenou platbou za výcvik je vaše místo potvrzené.

Výcvikem vás povede Milan Chadima

Milan je učitel, kouč, terapeut a profesionální instruktor firewalkingu.

Má za sebou osm aktivních let vedení Firewalkingu, jak pro korporáty tak veřejnost.

Patří mezi nejůspěšnější a nejvyhledávanější   instruktory v přechodu přes žhavé uhlí v ČR.

Má nachozených víc než 20 km po žhavém uhlí. Jeho kurzy prošlo více než  4000 lidí.

Předá vám sve KNOW-HOW

Pro rezervaci je potřeba vyplnit tento formulář.